درباره ما


 عسل سینا

معرفی عسل سینا:

بنیان گذاران عسل سینا سالیان زیادی به شغل زنبورداری مشغول بوده و به صورت سنتی و بومی فروش این محصول را انجام داده اند. با توجه به مسایل بازار و فقدان عسل طبیعی و خالص که کمتر این روزها دیده می شود تصمیم گرفتیم با توسعه بازار و همچنین راه اندازی فروشگاه آنلاین عسل طبیعی ، این محصول ارزشمند و شفابخش رو به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده به دست مصرف کننده برسانیم.

 

شرح جزییات بیانیه ماموریت شرکت عسل سینا :

۱ـ مشتریان:

مشتریان ما مستقیماً مصرف کنندگان عزیز به صورت حضوری در فروشگاه مرکزی و به صورت مجازی در فروشگاه آنلاین می باشند. ولی در فاز بعدی می توانند سوپر مارکت ها ، عطاری ها و فروشگاههای زنجیره ای نیز باشند.

۲ـ محصولات یا خدمات:

این گروه در حدود 30 نوع محصول که شامل عسل های مختف شامل رنگ ، عطم و خواص مختلف و فرآورده های دیگر زنبور عسل  را به بازار عرضه می نماید:


انواع محصولات عسل :

ا- عسل آویشن 2- عسل گون گز انگبین 3- عسل بهار نارنج 4- عسل گشنیز 5- عسل کنار
6- عسل خارشتر 7- عسل سیاه دانه 8- عسل گون کتیرا 9- عسل ریحان 10-عسل مریم گلی 11- عسل جعفری 12- عسل شوید 13- عسل زول 14
عسل قنقال 15- عسل کرک 16- عسل مرکبات 17- عسل بهاره یا چهل گیاه 18- عسل زول 19- عسل پنبه 20- عسل اکالیپتوس

فراورده های دیگر زنبور عسل :

گرده گل ، ژل رویال ، موم ، بره موم ، زهر یا نیش زنبور عسل

و همچنین ساخت و تولید کندوهای چوبی و سنتی

۳- بازارها:

با توجه به تبدیل شدن شهرستان خوانسار به قطب بزرگ عسل ایران شعبه مرکزی عسل سینا در شهرستان خوانسار واقع شده و هم اکنون مشغول خدمت رسانی می باشد که در نظر است فروشگاهایی در سطح استان تهران راه اندازی گردیده و همچنین با استفاده از روش فروش اینترنتی از طریق فروشگاه آنلاین عملیات فروش را بدون واسطه در سطح مصرف کننده و همچنین توزیع بنگاهی به فروشگاهها و سوپرمارکت ها و عطاری ها ارایه داد.

4- توجه به بقاء رشد و سودآوری:

در کارگاه تولیدی عسل سینا هم اکنون 5 واحد کسب و کار عسل ، ژل رویال ، گرده گل ، بره موم و موم و همچنین خط تولید سنتی کندوهای چوبی وجود دارد که هر یک از این واحدها با نوآوری خود، با کیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را در حجم تولید بالا به بازار عرضه می نمایند. تمامی خطوط تولید این کارگاه به نحوی انعطاف پذیر طراحی شده اند که مواد اولیه از ورودی های مختلف وارد خط تولید شده و محصولات متنوع خارج گردند. به طوری که تنها از طریق یک خط تولید گاه بیش از 30 محصول تولید می شود.

5ـ فن آوری:

از آنجایی که امروزه پیشرفت در گرو استفاده از فن آوری و تجهیزات روز می باشد عسل سینا نیز با تلاش سعی در جایگزین نمودن کندوهای چوبی با کندوهای مدرن نموده و همچنین تلقیح مصنوعی ملکه با استفاده از فن آوری جدید در دستور کار قراردارد.

۶- فلسفه:

 عسل سینا باورهای خود را بر پایه رضایت مشتریان و حتی چیزی فراتر از خواسته های مشتریان می داند. و به وجد آوردن مشتریان از طریق بهبود مستمر با توجه به بکار تیمی، صداقت، کیفیت، خلاقیت و نوآوری کارکنان شرکت می باشد این گروه تبدیل شدن به رهبر بازار عسل را در دستور کار خود دارد و هم چنین تلاش می کند احترام به مردم و خدمت به مردم، ایجاد نام نیک در ذهن مردم را ایجاد کند و محصول با کیفیت در تمامی گروه های محصول منطبق بر استانداردهای ملی و کارخانه ای ارائه می دهد.

۷ـ ویژگی ممتاز:

با توجه به این نکته که محصولات  عسل سینا از زنبورداران خود مجموعه تامین شده و در این زمینه خودکفا می باشد ولی مهمترین ویژگی بارز عسل سینا در داشتن گروههای مختلف زنبورداری می باشد. عسل سینا با دارا بودن چهار گروه زنبورداری مختلف و همچنین پنچ تا شش بار کوچ زنبورها برای داشتن بهترین منطقه صحرایی برای تولید عسل حداقل در سال بیست صحرای مختلف گیاهی را در دست دارد در صورتی که در نمونه های مشابه این عدد از پنچ صحرا فراتر نمی رود.

۸- توجه به تصور مردم و جامعه:

 تولیدی عسل سینا به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان انواع عسل و
فراورده های دیگر زنبور عسل که ارائه محصولات متنوع و متناسب با نیازها و سلایق مختلف مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است و در ایجاد و ارتقاء فرهنگ مصرف محصولات متنوع عسل در سطح جامعه تلاش می کند و رویکردی دارویی و درمانی این محصول شفا بخش را در دستور کار خود قرار داده است.

۹ـ توجه به کارکنان:

این مجموعه سعی در ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل آن دارد و همانطور که در فن آوری گفته شده با استفاده از روش های مدرن تلاش زیادی برای کیفیت کار سرمایه های انسانی می نماید.اهداف راهبردی و جشم انداز تولیدی عسل سیناتبدیل شدن به رهبر بازار عسل ایران


رساندن عسل طبیعی و صد درصد خالص به دست مشتریان بدون واسطه


تبدیل و فرهنگ سازی عسل از رویکرد تغذیه ای به رویکرد دارویی و درمانی


تولید محصولات جدید از عسل بر پایه رویکرد درمانی و دارویی


شفای کامل تمامی بیماران با استفاده از یگانه محصول شفا بخش طبیعت